0

Obchod s hrami

Navštivte s námi krásnou říši her a hraček. Hry a hračky jen tak pro zábavu a ukrácení chvíle, i těch, které vám a vašim nejmenším pomohou zábavnou formou získat nové vědomosti, procvičit logické a kreativní uvažování nebo si vyzkoušet něco nového. A protože i dospělí rádi hrají společenské hry, máme pro vás také to nejlepší z her, které pomohou rozproudit každou party.

„I dospělí si mohou hrát a nemusejí se zato stydět. A nejen to. Dospělí by si měli hrát a ke svým hrám přizvat i jiné dospělé, kteří si již hrát zapomněli a znovu se tomu nenaučili.“ (Eduard Bakalář, český psycholog)

Klasické i moderní společenské hry, deskové a karetní, přináší rozptýlení, radost, uvolnění, ale i poučení. Protože člověk je tvor hravý, také historie deskových a společenských her a hraček sahá až k samotnému úsvitu lidstva. Nejstarší do dnešní doby stále hranou deskovou hrou je z Asie pocházející „Go“. V dnešní době se v této především strategii a předvídavost rozvíjející hře pořádají celé turnaje. Podle taoistů slouží tato desková hra z 2. tisíciletí před naším letopočtem poznání sebe sama. „Go“ ale není rozhodně nejstarší hrou. Archeologické nálezy odhalily stopy po hrách, kterými se dost možná zabývali už naši nejdávnější předkové, první lidé vůbec.

„Hra je radost. Učení při hře jest radostné učení.“ (Jan Ámos Komenský, jeden z největších českých myslitelů, filosofů a spisovatelů)

Vyberte si z naší nabídky tu pravou společenskou hru pro vás či vaše blízké. Připravili jsme pro vás selekci toho nejlepšího z her, hraček a hlavolamů různých typů, účelů i provedení. Co lepšího můžete věnovat těm, které máte rádi, než veselé i poučné chvíle strávené hraním? Myslíme nejen na děti – už od těch nejmenších -, ale také samozřejmě i na dospělé hráče, milovníky neobyčejných chvil, plných zábavy, kouzla i poučení. S našimi hrami a kvízy už nikdy nebudete mít dlouhou chvíli. Na dobrou společenskou hru nikdy není nevhodná doba, ať už si hrajete sami, v rodinném kruhu či obklopeni přáteli.

„Práce je všechno, co člověk dělat musí, a hra je všechno, co člověk dělat nemusí.“ (Mark Twain, americký spisovatel)

Filters

Zobrazen 1. – 25. z 223 výsledků

Zobrazit hry: 25 50 Vše